Warsztaty w MOA

• 02 stycznia 2018 17:07
W dniach 14 – 15 listopada 2017 r. uczniowie ZSCKR w Nowosielcach uczestniczyli w warsztatach astronomicznych „Piknik pod Gwiazdami” w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach. Uczestnikami zajęć była młodzież, która korzysta z zajęć dodatkowych z fizyki i geografii w ramach projektu.
W trakcie trwania pikniku uczestnicy wzięli udział w prelekcji o tematyce astronomicznej i obserwacjach astronomicznych z wykorzystaniem teleskopów. Młodzież zapoznała się z zadaniami MOA. W ramach pikniku uczniowie poznali również  historię Niepołomic.
Zobacz więcej zdjęć: http://zsckr-nowosielce.pl/?c=mdAktualnosci-cmPokazTresc-459-1082

W dniach 10 – 11 kwietnia 2018 r. uczniowie ZSCKR w Nowosielcach uczestniczyli w II edycji warsztatów astronomicznych „Piknik pod Gwiazdami” w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach. Uczestnikami zajęć była młodzież, która korzysta z zajęć dodatkowych z fizyki i geografiiw ramach projektu „Nowa jakość kształcenia ogólnego w ZSCKR w Nowosielcach”.