Aktualności VI Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowosielcach

VI Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowosielcach

• 23 lutego 2024 10:16

21 lutego 2024 r. w hali Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego odbył się turniej piłki nożnej halowej. W zawodach wzięło udział 15 drużyn ze szkół podstawowych (160 zawodników). Po rozegraniu eliminacji grupowych do fazy półfinałowej awansowało 6 drużyn. Na tym etapie rozgrywek (półfinały) uzyskano następujące wyniki: Tyrawa Wołoska – Nowosielce 1 : 1 (karne 3:2), Bukowsko - Jaćmierz 0 : 0 (karne 3:2), Besko – Niebieszczany 0 : 1. W rozgrywkach finałowych Bukowsko pokonało Tyrawę Wołoską 2 : 0, Niebieszczany przegrały z Tyrawą Wołoską 0 : 1, Bukowsko wygrało z Niebieszczanami 4 : 0. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze szkoły podstawowej w Bukowsku, drugie miejsce: Tyrawa Wołoska, trzecie: Niebieszczany. Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim zespołom dziękujemy za udział w sportowej rywalizacji.