Aktualności V JUBILEUSZOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR REKTORA UCZELNI

V JUBILEUSZOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR REKTORA UCZELNI

• 17 stycznia 2024 19:02

Dnia 17.01.2023. w Uczelnia Państwowa w Sanoku obył się V Noworoczny turniej piłki siatkowej o Puchar Rektora Uczelni drużyn mieszanych. W turnieju brało udział 10 drużyn z Sanoka, Brzozowa i z Ustrzyk Dolnych podzielonych na 2 grupy.

Naszej drużynie przyszło mierzyć się z drużynami ze studentami z PWSZ, II LO, ZS1 i ZS3 🤾🤾‍♀️

W pierwszych 2 meczach doznaliśmy porażki 2-0 ze Studentami i po zaciętej walce z drużyną z II LO z Sanoka 2-1, by później pokonać ZS1 i ZS3 po 2-0 .

Niestety do półfinału nie awansujemy ponieważ zdecydował przegrany mecz z 2 LO i ostatecznie zajmujemy wysokie 5 miejsce.

Skład drużyny:
Adam Tomkiewicz, Krystian Jasiński, Jakub Gaber, Krzysztof Michalik, Jakub Małek, Wojciech Malarczuk,  Oliwia Łuszcz, Oliwia Słysz, Julia Kopytko, Julia Macko, Kamila Kiełbasa, Zuzanna Kula 👏👏👏

Opiekun: Marcin Śnieżek