Udział klasy 3PT w warsztatach edukacyjnych

  • 19 maja 2026 09:51

W dniu 28 kwietnia uczniowie klasy 3PT wzięli udział w warsztatach edukacyjnych z fizyki na temat: "Zderzenie z fizyką" oraz zajęciach laboratoryjnych w pracowni FabLab. Podczas wizyty młodzież miała okazję samodzielnie przeprowadzać doświadczenia, rozwijać swoje zainteresowania naukami ścisłymi oraz poszerzać wiedzę w praktyczny sposób. Dodatkowo uczniowie zwiedzili interaktywną ekspozycję, która poprzez zabawę i eksperymentowanie umożliwiła im poznanie wielu ciekawych zjawisk przyrodniczych. Wyjazd dostarczył uczniom wielu cennych doświadczeń, wzbudził ich ciekawość poznawczą oraz był interesującą formą nauki, która połączyła zdobywanie wiedzy z aktywnym działaniem.