Aktualności Uczniowie technikum weterynarii na praktyce w Chorwacji

Uczniowie technikum weterynarii na praktyce w Chorwacji

• 11 kwietnia 2023 20:24

Uczniowie ZS CKR Nowosielce odbywający praktykę zawodową w Chorwacji w zawodzie technik weterynarz to: Weronika Skrzeszewska, Aleksandra Rydosz, Kinga Banach, Sara Jursa, Maja Starejki, Dominik Cap, Karol Wolski, Maja Stempek, Wiktoria Florek oraz Oliwia Bok. W sumie 10 osób. Miejsce stażu całej grupy to: Sklonište za životinja Bestie w Splicie.

Uczestnicy wyjazdu są beneficjentami programu Erasmus+. Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000062260 wpisuje się w Akcję  Kluczową: Mobilność edukacyjna oraz Typ akcji: Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego. Wspomniany projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.. Organizacją przyjmującą naszych uczniów jest EU Mobility Croatia.

Robert Piechocki