Aktualności Uczniowie technikum systemów i urządzeń energetyki odnawialnej na praktyce w  Splicie

Uczniowie technikum systemów i urządzeń energetyki odnawialnej na praktyce w Splicie

• 26 kwietnia 2023 07:39

Uczniowie ZS CKR Nowosielce odbywający praktykę zawodową w Chorwacji w zawodzie technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej to: Maciej Rachwalski, Karol Styszko, Mikołaj Mazur, Sebastian Skaliński,  Marcin Bartkowski oraz Franciszek Krokis . W sumie 6 osób. Miejsca stażu: Mediatrix, Sinest d.o.o., Maras d.o.o. w Splicie.

Uczestnicy wyjazdu są beneficjentami programu Erasmus+. Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000062260 wpisuje się w Akcję  Kluczową: Mobilność edukacyjna oraz Typ akcji: Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego. Wspomniany projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.. Organizacją przyjmującą naszych uczniów jest EU Mobility Croatia.

Robert Piechocki