Aktualności ROZGRYWKI PIŁKI SIATKOWEJ - POWIATOWA LICEALIADA

ROZGRYWKI PIŁKI SIATKOWEJ - POWIATOWA LICEALIADA

• 12 stycznia 2024 09:38

W dniu dzisiejszym w Sanoku odbyły się rozgrywki piłki siatkowej w ramach powiatowej licealiady 👍.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie ZSCKR w Nowosielcach, którzy zajęli bardzo wysokie II miejsce 🥈🥳🥳.

W fazie grupowej nasi uczniowie zmierzyli się kolejno z ZS nr 1, ZS nr 2, gdzie w obu pojedynkach po dobrej grze wyszli z nich zwycięsko w stosunku setów 2-1. Ostatni mecz fazy grupowej rozgrywaliśmy z uczniami II LO, pojedynek ten decydował o zajęciu pierwszego w przypadku naszego zwycięstwa.

Chłopcy stanęli na wysokości zadania i po zaciętej walce pokonali przeciwnika, co było równoznaczne z zajęciem I miejsca w grupie 😊. W meczu półfinałowym stanęliśmy naprzeciwko drużyny ZS nr 3 w Sanoku. Drużyna ZSCKR w Nowosielcach rozegrała fantastyczne spotkanie i pokonała faworyta do finału 2:1 na naszą korzyść.

Mecz finałowy rozgrywaliśmy z gospodarzem turnieju czyli I LO w Sanoku. Spotkanie to rozegrane było pod dyktando przeciwnika, który pokonał nas w stosunku 2-0. Gratulujemy zwycięzcom!👍😊.

A najbardziej gratulujemy naszym chłopcom za wspaniałą walkę i postawę❤️👏👏👏!!! Skład naszej drużyny 🤾‍♂️🤾‍♂️🤾‍♂️: Wojciech Malarczuk Jakub Gaber Krystian Jasiński Krzysztof Michalik Adam Tomkiewicz Jakub Małek Krzysztof Jasiński Karol Płonka Norbert Haduch Maciej Węgrzyn Damian Tomaszek Miłosz Dobrowolski Jakub Wdowiak 😊😊😊😊