PROGRAM LEONARDO DA VINCI ESF01-2013-1-PL1-LEO01-38130 WYSTAWA WIELKANOCNA W OŚRODKU KULTURY W SZCZAWNEM

• 14 kwietnia 2014 00:00

Uczestnicy projektu Moje doświadczenia kształtują moją przyszłość – praktyki zawodowe uczniów ZS CKR Nowosielce w Niemczech intensywnie pracują przy realizacji zajęć z przygotowania pedagogiczno – kulturowego. W sobotę – 12 kwietnia 2014 roku – mieli możliwość zaprezentowania rezultatów swojej pracy na uroczystości Barwy i smaki Wielkanocy, która odbyła się w Ośrodku Kultury w Szczawnem. Ekspozycja ZS CKR Nowosielce składała się z wypieków oraz potraw wielkanocnych przygotowanych przez uczniów klasy pierwszej technikum żywienia oraz usług gastronomicznych, a także ozdób i kompozycji sporządzonych przez uczestników projektu w trakcie kursów florystycznych oraz uprawy roślin doniczkowych. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie. Wszyscy zaproszeni na uroczystość goście zachwycali się smakiem potraw oraz dekoracją stołu. Wyrazy uznania dla praktykantów wyraziła sama pani Wicewojewoda Podkarpacka – Alicja Wosik. Opiekunami grupy byli nauczyciele: Małgorzata Bienia i Robert Piechocki.

Program Leonardo da Vinci realizowany jest przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Robert Piechocki