Aktualności „OZE – dobry kierunek na przyszłość”

„OZE – dobry kierunek na przyszłość”

• 18 lutego 2024 17:07

Uczniowie klasy IV, III i II Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej dnia 16 lutego wzięli udział w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Uczelnię Państwową w Sanoku. Program szkolenia realizowany był w ramach Projektu Wsparcia Edukacji Ekologicznej z udziałem środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Warsztaty podzielone były na część teoretyczną oraz praktyczną, prowadzili je nauczyciele akademiccy Instytutu Technicznego: dr hab. Rafal Reizer, prof. UP, dr inż. Leszek Tomczewski, dr inż. Jan Ziobro oraz dr Grzegorz Klimkowski dyrektor Instytutu Technicznego.

Po zakończeniu cyklu szkoleń uczniów szkół technicznych z powiatu Sanockiego wszyscy zostaną zaproszeni przez Uczelnię Państwową do udziału w Konkursie wiedzy o OZE z nagrodami.