Aktualności Mistrzostwa Polski  Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny

Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny

• 10 października 2022 11:20

Dnia 22.09.2022 w Zespole Centrum Kształcenia Rolniczego  w Rzemieniu odbył się półfinał Mistrzostw Polski  Szkół Rolniczych w przeciąganiu liny chłopców dziewczyn i drużyny mix. Do udziału w zawodach przystąpiło 8 szkół z Rzemienia, Sichowa Dużego, Brzostka ,Chroberz, Oleszyc, Bystre, Hańczowa.

Drużyna chłopców pokonała w pierwszym meczu drużynę z Brzostka  2:1 , następnie Rzemień 2:0 i Chroberz 2:0  by finale po zaciętym meczu ulec drużynie z Sichowa Dużego 2:0 zajmując ostatecznie 2 miejsce które dawało awans do Finału Mistrzostw Polski .

Dziewczyny uplasowały się na 5 miejscu , natomiast drużyna MIX  ( 3 chłopców +2 dziewczyny ) ostatecznie zajęła 3 miejsce.