JESTEŚMY W FINALE MISTRZOSTW POLSKI.

• 20 grudnia 2019 00:00
12 grudnia b.r. w hali ZSCKR Nowosielce rozegrano Półfinałowy Turniej Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach (w kategorii chłopców) wzięło udział 8 drużyn z województw: podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Bardzo dobry występ zanotowali piłkarze naszej szkoły, którzy ostatecznie zajęli 2 miejsce premiujące awansem do rozgrywek finałowych. W meczach grupowych  zespół nasz uzyskał następujące wyniki: Nowosielce - Nowy Targ 0:0, Nowosielce – Sichów Duży 4:0, Nowosielce – Bystra 2:0. W półfinale turnieju Nowosielce pokonało 1:0 Brzostek, zaś w drugim meczu Nowy Targ zwyciężył 3:1 Chroberz. W spotkaniu o 1 miejsce w regulaminowym czasie padł wynik remisowy 1:1,  w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze z Nowego Targu. Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna z Chroberzu, zwyciężając 2:0 zespół z Brzostka. Oto skład drużyny z Nowosielec: Dawid Pałys, Łukasz Kopij, Michał Grzyb, Krystian Michalak, Wojciech Gorzkowski, Wojciech Karpiński, Ksawery Haduch, Jakub Baran, Rafał Koczera, Michał Grześ. Opiekunowie zespołu: Marcin Śnieżek, Rafał Komański, Artur Niemczyk. Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki w turnieju finałowym.