Informacje o rekrutacji

• 22 maja 2020 00:00
Drodzy uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej!

Podajemy ogólny harmonogram rekrutacji do Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia w Nowosielcach na rok szkolny 2020/2021.

• Od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły.
  • Od 31 lipca do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.
  • 12 sierpnia 2020 r. – ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
  • Od 13 do 18 sierpnia br. – potwierdzenie woli podjęcia nauki w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany przez przedłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego.
  • 19 sierpnia 2020 r. – ogłoszenie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Rekrutacja do Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia w Nowosielcach na rok szkolny 2020/2021 prowadzona jest w Systemie Nabór 2000 zakładka "Rekrutacja elektroniczna".

Szczegółowe informacje dotyczące terminów postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do szkół znajdują się na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.

Powodzenia na egzaminie ósmoklasisty.
Do zobaczenia we wrześniu.