HO, HO, HO! Witaj Św. Mikołaju!

• 08 grudnia 2022 12:49

6 grudnia – jak dobrze wiecie

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie.

I każde dziecko prezent dostanie.

I przybył … po długim oczekiwaniu podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sanoku doczekali się wizyty upragnionego Św. Mikołaja.

To był ciekawy, wzruszający dzień…  towarzyszył nam miły nastrój.

Tegoroczne Mikołajki wzbogacono przez pięknie wspólnie odśpiewane kolędy przy akompaniamencie gitary i ukulele(!)

Wszystkie dzieci dziękowały Mikołajowi i jego pomocnikom za miłą niespodziankę i obiecały, że przez cały rok będą grzeczne, nie będą sprawiały kłopotów swoim rodzicom i będą słuchały swoich nauczycieli.

Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, prezentów, kolędy i śniegu oraz czasu spędzonego w gronie najbliższych, z rodziną wokół wigilijnego stołu, a więc wszyscy czekamy już teraz na upragnione Święta Bożego Narodzenia i do następnego roku, drogi Mikołaju!!!

Dziękujemy WSZYSTKIM DARCZYŃCOM i grupie młodzieży, która wzięła udział w tej wspaniałej akcji.

ORGANIZATORZY:
Jolanta Mroszczyk