Finał Mistrzostw Polski Szkol Rolniczych w piłce halowej chłopców

• 08 marca 2020 00:00
Dnia 07.03.2020 roku w hali ZSCKR w Potoczku odbył się finał Mistrzostw Polski Szkol Rolniczych w piłce halowej chłopców.

Do rywalizacji przystąpiło 12 szkół które zajęły w 6 półfinałach 1 i 2 miejsce. Drużyny zostały podzielone na 4 grupy 3 drużynowe.

Nasza drużyna zagrała w grupie D z drużynami ZSCKR w Kowalu i ZSCKR w Rudce.Pierwszy mecz wygrywamy z drużyna z Kowala 2-1 natomiast drugi przegrywamy 0-1 z drużyna z Rudki.

W półfinale trafiamy na drużynę z Jabłoni z którą remisujemy 0;0 i o awansie do półfinału decydują rzuty karne które niestety przegrywamy 5-6. Zostaje nam walczyć o 5 miejsce. Zmotywowani pokonujemy ZSCKR Lututów po karnych 3-2 i w walce o 5 lokatę wygrywamy z ZSCKR Rudka 3-0 rewanżując się za porażkę w grupie i ostatecznie zajmujemy bardzo wysokie 5 miejsce na 54 drużyny ZSCKR w  Polsce.

Drużyna wystąpiła w składzie. Michał Grześ, Adrian Ploszaj, Dawid Pałys, Grzyb Michał, Wojtek Gorzkowski, Wojciech Karpiński, Ksawery Haduch, Rafał Koczera, Jakub Baran Kopij Łukasz. Opiekun drużyny Marcin Śnieżek.