Aktualności DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W ZSCKR W NOWOSIELCACH

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W ZSCKR W NOWOSIELCACH

• 18 października 2023 17:30

Dziś kolejny emocjonujący dzień – Dzień Języków Obcych w naszej szkole!

Dzięki językom obcym możemy odkrywać nowe kultury, poznawać fascynujących ludzi i nawiązywać międzynarodowe przyjaźnie. To narzędzie, które otwiera drzwi do niezliczonych możliwości — zarówno w podróżach, jak i w codziennej pracy.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i życzymy dalszych postępów w poznawaniu języków obcych!!!

Wioletta Kopaniszyn