DNI OTWARTE SZKOŁY – 2023 r.

• 29 marca 2023 13:17

Już po raz kolejny w ZSCKR w Nowosielcach odbyły się Dni Otwarte Szkoły. 27 i 28 marca odwiedziło nas ok. 434 uczniów klas ósmych z 43 szkół podstawowych wraz z opiekunami. W tych dniach zaprezentowano bogaty dorobek szkoły jak również przybliżono placówkę potencjalnym uczniom oraz ich rodzicom/opiekunom.

Osoby, które uczestniczyły w tym wydarzeniu były zachwycone różnorodnością stosowanych u nas metod pracy, zapleczem dydaktycznym, walorami przyrodniczymi i estetycznymi oraz panującą rodzinną atmosferą. Zaproszeni goście docenili również smakowity poczęstunek oraz okolicznościowe prezenty.

„SZKOŁA JEST GIGA – FAJNA!”, „TU JEST SUPER...”,

„ FANTASTYCZNE MIEJSCE!, „DO ZOBACZENIA!”,

to jedne z wielu pozytywnych opinii, które wtedy usłyszeliśmy od odwiedzających nas uczniów. Jak wynika z zainteresowania i ilości przybyłych osób, ZSCKR z roku na rok zyskuje na atrakcyjności i popularności.

Wszystkim biorącym udział w tej imprezie serdecznie dziękujemy.

Zespół ds. Promocji Szkoły