XVI edycja olimpiady wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie indywidualnym

• 30 listopada 2014 00:00

W dniu 20 listopada 2014 roku w Sali konferencyjnej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie odbyła się XVI edycja olimpiady wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie indywidualnym. W wojewódzkim finale wzięło udział 15 uczniów. Naszą szkołę reprezentował Daniel Walko z klasy IV Technikum rolniczego. Podczas etapu wojewódzkiego młodzież wykazała się bardzo wysokim i wyrównanym poziomem wiedzy.

Uczestnicy rozwiązywali testy opracowane przez organizatorów, zaś pomiędzy uczniami mającymi jednakową liczbę punktów odbyła się dogrywka. Ostatecznie Daniel Walko zajął 12 miejsce i otrzymał cenne nagrody. Finał wojewódzki olimpiady zakończył się wręczeniem pucharów, dyplomów oraz nagród ufundowanych przez organizatorów. Organizatorami Olimpiady między innymi są: Państwowa Inspekcji Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie, Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Rzeszowie, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział Regionalny w Rzeszowie oraz Podkarpacka Izba Rolnicza.