Aktualności WARSZTATY Z DORADZTWA ZAWODOWEGO W ZS CKR  W NOWOSIELCACH

WARSZTATY Z DORADZTWA ZAWODOWEGO W ZS CKR W NOWOSIELCACH

• 09 marca 2024 18:27

Miło nam zakomunikować, iż w dniu 5 marca w wyniku współpracy z naszą szkołą i na specjalne zaproszenie, odbyły się w naszej szkole warsztaty edukacyjno-doradcze z doradztwa zawodowego, poprowadzone przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Sanoku. W zajęciach uczestniczyły wszystkie klasy IV technikum. Uczniowie za własną zgodą mogli zapisać się do bazy danych dotyczących możliwości uczestniczenia w bezpłatnych projektach lub kursach np. na koparko-ładowarki lub kosmetyczkę. Sporo treści poświęcono również analizie kompetencji miękkich i twardych. Najbardziej ciekawa okazała się jednak możliwość sprawdzenia się w zawodach w technologii VR, z której skorzystali ochotnicy. Liczymy na dalszą owocną współpracę z MCK.

Dorota Galant-Mistak

psycholog/doradca zawodowy