Aktualności Uczniowie technikum systemów i urządzeń energetyki odnawialnej na praktyce w  Austrii

Uczniowie technikum systemów i urządzeń energetyki odnawialnej na praktyce w Austrii

• 22 kwietnia 2024 08:17

Uczniowie ZS CKR Nowosielce odbywający praktykę zawodową w Austrii w zawodzie technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej to: Dawid Kot, Stanisław Górniak i Jakub Rakoczy. Miejsca stażu: Vega Solutions GmbH i ROWA Sonnenenergie GmbH.

Uczestnicy wyjazdu są beneficjentami programu Erasmus+. Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140943  wpisuje się w Akcję  Kluczową: Mobilność edukacyjna oraz Typ akcji: Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego. Wspomniany projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską. Organizacją przyjmującą naszych uczniów jest Travelmania GmbH.

Robert Piechocki