Aktualności Strzelectwo jako część edukacji dla bezpieczeństwa: Warsztaty AZS w szkole. Zajęcia na wirtualnej strzelnicy.

• 19 maja 2024 10:53

W ramach „Programu Upowszechniania Strzelectwa na lata 2023-2025” realizowanego przez Akademicki Związek Sportowy klasy trzecie brały udział w Warsztatach Strzeleckich. Uczniowie zapoznali się z zasadami zachowania na strzelnicy, zasadami posługiwania się bronią w bezpiecznych warunkach. Profesjonalny instruktaż zapewnił wysoki poziomi zajęć. Nasi uczniowie mogli poznać i trenować prawidłowe postawy strzeleckie. Liczymy, że to jest dopiero początek naszej współpracy z AZS.

Marcin Turek