Aktualności PRAKTYKA W SZWECJI

PRAKTYKA W SZWECJI

• 15 września 2022 22:14

Program: Erasmus+  2021-1-PL01-KA121-VET-000008250

Ostatnie przygotowania za nami. W nocy z soboty na niedzielę 17-18 września 2022 roku kolejna już  grupa uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach wyruszy na praktykę w zagranicznych przedsiębiorstwach. Tym razem miejscem stażu 20-osobowej grupy będzie Szwecja! Należy pamiętać, że uczestnicy wyjazdu są beneficjentami programu Erasmus+. Projekt nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000008250 wpisuje się w Akcję Kluczową: Mobilność edukacyjna oraz Typ akcji: Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego. Wspomniany projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską. Skład  grupy tworzą: 6 uczniów technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej: Gracjan Kita, Wiktor Data, Jakub Wdowiak, Angelika Grzybek, Seweryn Kot, Kacper Wasylik, 8 uczennic technikum weterynarii: Emilia Dobrowolska, Wiktoria Dymińska, Michalina Frąc, Izabela Klimkowska, Małgorzata Kwolek, Karolina Stach, Maria Ziarko, Wiktoria Jakubowska oraz 6 uczniów technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki: Miłosz Dobrowolski, Damian Tomaszek, Wojciech Malarczuk, Tomasz Majka, Grzegorz Połdiak i Paweł Chrząszcz. Opiekę nad grupą w Malmö na początek pełnią: Konrad Widota i Krzysztof Skoczołek.

Robert Piechocki