Aktualności Pożegnanie wychowanków internatu klas III szkoły branżowej

Pożegnanie wychowanków internatu klas III szkoły branżowej

• 12 czerwca 2024 14:54

10 czerwca 2024 r. w Internacie nadszedł dzień pożegnania wychowanków klas III szkoły branżowej Mai, Jakuba i Wojciecha. W uroczystości uczestniczyli Pan dyrektor Tomasz Prawda, kierownik internatu Wiesław Śnieżek, wychowawcy, koleżanki i koledzy z internatu. W imieniu młodzieży złożyli życzenia Adrian Wielobób i Małgorzata Kopczyńska, wręczając absolwentom pamiątkowe spersonalizowane kartki. Głos zabrali zaproszeni goście.
Społeczność internacka jeszcze raz składa podziękowania Mai, Jakubowi i Wojtkowi za obecność. Dzień ten był dla nich dniem zakończenia pewnego etapu, ale także początkiem nowej drogi. Opuszczają mury internatu z bagażem, pełnym wspomnień i doświadczeń, które będą im towarzyszyć przez całe życie.
Drodzy Wychowankowie, życzymy Wam powodzenia na dalszej drodze życia. Niech każdy z Was odnajdzie swoje miejsce, spełni swoje marzenia i odniesie sukcesy. Z najlepszymi życzeniami i wyrazami wdzięczności wychowawcy.