Informacje O BHP w rolnictwie indywidualnym w naszej szkole wiemy najwięcej

O BHP w rolnictwie indywidualnym w naszej szkole wiemy najwięcej

• 04 marca 2021 20:30
Niezmiernie miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, uczęszczający do klasy 2 FTL (technik rolnik): Wojciech Urban w XXII edycji olimpiady wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie indywidualnym w 2020 roku zdobył I miejsce.
Konkurs zorganizowały Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego OR w Rzeszowie. Wydarzenie to zrealizowane zostało również przy współudziale Wojewody Podkarpackiego, Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Podkarpackiej Izby Rolniczej, Podkarpackiego Centrum Hurtowego AGROHURT S.A., Krajowego Ośrodka Wsparcia OT w Rzeszowie i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa OT w Rzeszowie.
Uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów, a za pierwsze miejsce Wojciech odebrał: dyplom, tablet, power bank, słuchawki oraz inne cenne nagrody.
Ucznia do olimpiady przygotowała Sabina Fiałkiewicz-Woźniak

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!