Aktualności MIKOŁAJKI 2023

MIKOŁAJKI 2023

• 07 grudnia 2023 15:50

„Wierzymy, że Ty, o Święty Mikołaju przynosisz dobro nam i mówisz: lubię dzielić się tym, co mam.

Rozdajesz nam nadzieję, by z wiarą patrzeć w dal, a miłość to największy Twój dar!”

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym nasza szkoła odwiedza Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Sanoku kultywując mikołajkową tradycję.

Oczywiście i tym razem Święty Mikołaj nie zapomniał o podopiecznych ośrodka. Grupa młodzieży
z naszej szkoły: Adrian Wielobób – Św. Mikołaj oraz Michalina Gołąb, Emilia Osenkowska, Małgorzata Kopczyńska, Emilia Machura, Julia Macko, Marcelina Piszczek, Oliwia Bok, Karolina Gruszka, Karol Wolski jako pomocnicy Mikołaja, udali się, aby obdarzyć dzieci miłymi upominkami przyjmowanymi przez nich z wypiekami na twarzach i z nieskrywaną radością przy wspólnym kolędowaniu.

Miły, świąteczny nastrój udzielił się wszystkim.

- To był fajny dzień… - Długo będę go pamiętać… - Lubię Mikołaja… - to słowa dzieci, wspominających ten dzień.

A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu, żłobka… A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia.

Z podziękowaniami dla Wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia tej akcji

Wesołych Świąt!!!

A więc do następnego roku drogi Mikołaju!!!

Jolanta Mroszczyk
Sylwia Bieleń