Aktualności Konkursy Biblioteki szkolnej II LO w Sanoku

Konkursy Biblioteki szkolnej II LO w Sanoku

• 03 czerwca 2024 20:03

W poniedziałek, 03.06.2024 roku, w Bibliotece szkolnej II LO w Sanoku miało miejsce rozstrzygnięcie XXVI Międzyszkolnego Konkursu Twórczości Własnej. Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2HT – Paweł Mroczkowski za swoją twórczość uzyskał wyróżnienie. Natomiast w IX konkursie fotograficznym „Pod urokiem chwili …” w głosowaniu jury III miejsce zajął uczeń Gracjan Balicki z klasy 2FTR, a wyróżnienia otrzymali: Nikola Wdowiak z klasy 2PT oraz Karol Górecki z klasy 1RT. Z kolei w głosowaniu internautów I miejsce zajęła Julia Klimkowska z klasy 2HT, a miejsce II przypadło Gracjanowi Balickiemu z klasy 2FTR!

Uczestnikom konkursów gratulujemy osiągnięcia bardzo wysokich lokat.

Fotorelacja z uroczystości dzięki uprzejmości Organizatora konkursów – Biblioteki szkolnej II LO w Sanoku, za co serdecznie dziękujemy.

Robert Piechocki