Aktualności Kolaż Jakuba Wasylika zwycięża w głosowaniu internautów na fb! Rekord popularności.

• 26 marca 2023 17:39

Jak już wcześniej informowaliśmy, w ramach obchodów Roku Wisławy Szymborskiej, uczniowie klasy pierwszej technikum architektury krajobrazy przygotowali  w polonistycznej sali A3 wystawę kolaży poświęconych Poetce. Aby dodatkowo uświetnić ten wyjątkowy rok, zaprosiliśmy  internautów do odwiedzenia profilu fb naszej szkoły: www.facebook.com/zsckrNowosielce i wskazanie najciekawszej pracy. Wyniki podsumowaliśmy 26 marca br. o godzinie 9.00. Najwięcej głosów uzyskała praca Jakuba Wasylika: 414, drugie miejsce zajęła praca Katarzyny Maszluch: 343, a miejsce trzecie kolaż Dawida Rudego. W nagrodę zwycięzca konkursu  otrzymuje dwa  bilety na sztukę teatralną „Don Kichot” w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie i ma prawo zaprosić koleżankę lub kolegę z klasy 1HT. 30 marca br. 50 uczniów z ZSCKR Nowosielce pojedzie na ww. spektakl. Cieszymy się bardzo, że post informujący o konkursie cieszył się ogromną popularnością wśród użytkowników facebooka. Jak informuje nas administrator szkolnego profilu, liczba wyświetleń posta na ekranie wyniosła 13000 razy! Konkurs miał 47 udostępnień.  A liczba obserwujących profil ZSCKR wzrosła od 1,8 do 1,9 tysiąca osób! Dziękujemy za każdy oddany głos i za każdy komentarz zamieszczony pod postem.

W imieniu własnym oraz uczniów klasy 1HT dziękuję administratorowi szkolnego profilu fb za pracę na rzec promocji konkursu i ZSCKR Nowosielce.

Robert Piechocki