Kuźnia Młodego Przedsiębiorcy
2018-09-12 00:00:00
W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego uczestniczą w realizacji projektu ekonomicznego "Kuźnia Młodego Przedsiębiorcy".
Zadaniem tego projektu jest rozbudzenie postaw i zachowań przedsiębiorczych wśród uczniów w zakresie pozyskania funduszy na działalność gospodarczą, zarządzanie przedsiębiorstwem.
Najlepsi uczniowie będą mogli zaprezentować swoje pomysły na własną działalność w dniu 11 czerwca 2019 roku na spotkaniu podsumowującym realizację projektu".