Dzień Otwarty Szkoły
2018-04-04 07:29:04
      Tradycyjnie pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Miał on na celu prezentację walorów  szkoły, ciekawych ofert edukacyjnych,  przybliżenie placówki potencjalnym uczniom. Przygotowane atrakcje, a także  nowocześnie wyposażone klasopracownie  nie tylko zachęcały gimnazjalistów do nauki w naszej szkole, ale pokazywały panujący tu klimat życzliwości i otwartości.
Głównym punktem programu była „wycieczka” po szkole. Opiekunowie grup  oprowadzili uczniów klas gimnazjalnych  po siedmiu budynkach stanowiących integralną część szkoły, pokazując im sale lekcyjne, klasopracownie, bibliotekę, gabinety: pedagoga, doradcy zawodowego, higienistki.
Warto dodać, że nasi goście mogli poznać umiejętności  i efekty pracy uczącej się u nas na kierunku gastronomicznym młodzieży, w tym dniu prezentującej pokazy barmańskie, baristyczne czy posmakować ich pysznych wypieków. Ponadto dzięki współpracy wielu nauczycieli i uczniów poszczególnych kierunków kształcenia odwiedzające nas grupy młodzieży mogły zobaczyć
ciekawe prezentacje z tematyki weterynarii, architektury krajobrazu, rolnictwa, energetyki odnawialnej i mechanizacji rolnictwa.
Impreza ta była również wspaniałą okazją do zaprezentowania  przybyłym z 19 szkół uczniom
(ok 400 osób) naszych nowych inwestycji, które zostały ukończone w tym roku,  tj. zaplecza dydaktycznego oraz hali - poligonu uprawowego do praktycznej nauki zawodu.
     Mamy nadzieję, iż nasza placówka rzetelnie zaprezentowała swoje atuty, a główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się
w nowym roku szkolnym.
  Drodzy Gimnazjaliści, dziękujemy, że mogliśmy gościć Was  w naszej szkole. Życzymy powodzenia podczas egzaminów gimnazjalnych. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2018/2019.