Jubileuszowe Mikołajki
2017-12-22 15:14:23

Gdy noc zapadnie 6 grudnia to wokół wszędzie robi się cudnie,
 Święty po cichu podarki kryje i nigdy nie wątp
On zawsze w kochających sercach żyje.

JUBILEUSZOWE MIKOŁAJKI!

W tym roku już po raz 10-ty zorganizowaliśmy spotkanie ze Świętym Mikołajem dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sanoku.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz młodzieży, która wzięła udział w tej akcji:
Adamowi Giebułtowskiemu, Dianie Teleżyńskiej, Karolinie Glazer, Klaudii Łuszczyńskiej, Klaudii Kołodziej, Klaudii Łuszcz, Dawidowi Bednarzowi.
Pamiętajcie, spotykamy się w przyszłym roku!
Jolanta Mroszczyk
 Sylwia Bieleń