Dodano 2018-03-24 13:09:59 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Nieborów, Łódź, Gdynia, Hel i Malbork to główne miejsca, do których dotarli uczniowie klasy 4 FTH. W dniach 13 – 16 marca 2018 r. wzięli oni udział w wycieczce edukacyjno – krajoznawczej. Celem wyprawy „na drugi koniec Polski”było poszerzaniewiadomości i umiejętności zawodowych z zakresu ochrony i kształtowania architektury krajobrazu oraz rozwijanie zainteresowań turystycznych.
Dodano 2018-03-05 21:19:35 przez Agata Pastuszek
Irlandzkie  praktyki uczniów ZS CKR w Nowosielcach

POWERVET-2017-1-PL01-KA102-037643

w ramach  projektu Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej
realizowanego ze środków
PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Edukacja szkolna

Pierwszą grupę uczniów ZS CKR w Nowosielcach  przygotowujących się do wyjazdu na praktykę zawodową w Irlandii ( 20 osób ) oraz rodziców

na zebranie informacyjno – organizacyjne
dnia 12 marca 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 15.30 w sali 203.

Robert Piechocki
                                                                                                             Konrad Widota
Dodano 2018-02-28 10:29:59 przez Ryszard Dziekan
„WIELKANOCNA KARTKA NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

Pocztówki patriotyczne w czasach zaborów były elementem walki o niepodległość, ponieważ przekazywały określone treści ważne dla Polaków. W ten sposób do historii przeszły kartki z obrazami Jana Matejki, rysunkami Artura Grottgera, bohaterami polskiej niepodległości i polskiej literatury, pieśniami patriotycznymi, czy pocztówki na temat konkretnych wydarzeń jak np. seria pocztówek „Dzieci Wrześni” upamiętniająca młodych bohaterów, którzy zaprotestowali w latach 1901 – 1902 przeciwko modlitwie i nauce religii w języku niemieckim. Były też świąteczne pocztówki po wprowadzeniu stanu wojennego, kiedy tysiące działaczy „Solidarności” znalazło się w obozach internowania.

Regulamin konkursu pobierz
Dodano 2018-02-26 15:44:22 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Dnia 23.02.2018 w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach odbył się II Walentynkowy Turniej Piłki Halowej klas gimnazjalnych o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowosielcach. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn z powiatu: sanockiego, brzozowskiego, bieszczadzkiego i krośnieńskiego.
Dodano 2018-02-24 17:22:32 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniu 21. 02. 2018r w naszej szkole odbyła się V edycja Regionalnego Konkursu „W zdrowym ciele zdrowy duch”, którego temat brzmiał: „Wpływ żywności modyfikowanej na zdrowie człowieka”, współorganizowanego przez Instytut Gospodarki Rolnej i Leśnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku.
Zebranych gości powitał p. dyrektor szkoły mgr inż. Józef Gocko oraz poseł na Sejm RP dr Piotr Uruski.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ->