Dodano 2018-05-19 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
Obrazek Czas płynie jak rzeka

27 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczystość zakończenia nauki uczniów klas IV, którzy rozpoczęli edukację w roku szkolnym 2014/15. Naszą szkołę opuścili uczniowie kształcący się w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik weterynarii, technik architektury krajobrazu, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
Dodano 2018-05-18 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
W dniach 12 i 13 kwietnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach uczestniczyli w pokazach i warsztatach prezentowanych przez Centrum Nauki Kopernik z Warszawy. Zajęcia te zostały zorganizowane i zrealizowane w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia ogólnego w ZSCKR w Nowosielcach”.
Dodano 2018-04-17 19:58:33 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniach 10 – 11 kwietnia 2018 r. uczniowie ZSCKR w Nowosielcach uczestniczyli w warsztatach astronomicznych „Piknik pod Gwiazdami” w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach. Uczestnikami zajęć była młodzież, która korzysta z zajęć dodatkowych z fizyki i geografiiw ramach projektu „Nowa jakość kształcenia ogólnego w ZSCKR w Nowosielcach”.
Dodano 2018-04-17 11:27:35 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W krośnieńskim oddziale Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, w czwartek, 12 kwietnia br., odbył się tegoroczny konkurs biblijny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyło w nim 58 uczniów z 21 szkół średnich z Krosna, Brzozowa, Dynowa, Sanoka, Rymanowa, Iwonicza, Błażowej i Nowosielec.
Dodano 2018-04-04 07:29:04 przez Agata Pastuszek
Tradycyjnie pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Miał on na celu prezentację walorów  szkoły, ciekawych ofert edukacyjnych,  przybliżenie placówki potencjalnym uczniom. Przygotowane atrakcje, a także  nowocześnie wyposażone klasopracownie  nie tylko zachęcały gimnazjalistów do nauki w naszej szkole, ale pokazywały panujący tu klimat życzliwości i otwartości.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ->