Dodano 2017-04-10 16:48:15 przez Agata Pastuszek
W dniach 29 – 30 marca 2017 w Posadzie Zarszyńskiej odbyła się XIV Wystawa Wielkanocna, na którą, jak każdego roku, otrzymaliśmy zaproszenie.
Uczniowie technikum architektury krajobrazu przygotowali kilka propozycji dekoracji wielkanocnego stołu.
Dodano 2017-04-03 17:45:09 przez Agata Pastuszek
Miło nam ogłosić, iż kolejny raz z rzędu uczniowie ZS CKR w Nowosielcach współuczestniczyli w zajęciach ze Szkolnego Programu Profilaktyki w kooperacji z Sanocką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku (Instytut Medyczny).
Dodano 2017-03-28 14:38:56 przez Agata Pastuszek
„Jeśli najpierw posłuchasz, więcej zobaczysz”
W poniedziałek, 27 marca 2017 r., w Domu Ludowym w Nowosielcach uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczcić Międzynarodowy Dzień Teatru, oglądając monodram pt. „Spór o zamek” wg „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, w wykonaniu krakowskiego aktora pana Andrzeja Jurczyńskiego.
Dodano 2017-03-28 14:31:48 przez Agata Pastuszek
23 Targi AGROTECH w Targach Kielce w dniach od 17 do 19 marca odwiedziło ponad  71 tyś. osób!  Wśród zwiedzających byli uczniowie ZSCKR w Nowosielcach wraz z opiekunami.
Dodano 2017-03-24 17:00:10 przez Agata Pastuszek
Uczniowie  I klasy technikum weterynarii uczestniczyli w wycieczce zawodowej, na której zapoznali się ze specyfiką prowadzonych badań przez Zakład Higieny Weterynaryjnej w Krośnie.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ->