Dodano 2018-09-11 19:16:33 przez Ryszard Dziekan
Obrazek

W dniach 21/05/2018 - 01/06/2018 r. brałem udział w wyjeździe szkoleniowym dla kadry nauczycielskiej przedmiotów zawodowych w DEULA Hildesheim GmbH w Niemczech. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół  awodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach programu ERASMUS+ sektor kształcenie zawodowe.

Dodano 2018-08-30 18:15:20 przez Agata Pastuszek
  • 800 Msza Święta w kościele w Nowosielcach
  • 900 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na hali sportowej szkoły
  •  Spotkanie z wychowawcami klas
Dodano 2018-08-29 21:51:55 przez Agata Pastuszek
Czas wakacji był okresem wytężonej pracy dla uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach zaangażowanych w realizację kolejnego już projektu finansowanego z funduszy unijnych. 30 czerwca br. z Irlandii wróciła pierwsza grupa praktykantów. Wśród nich było 10 uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych, 4 uczniów technikum mechanizacji rolnictwa oraz 6 uczniów technikum weterynarii. Natomiast 2 września br. do Irlandii wyjeżdża II grupa.
Dodano 2018-06-17 14:41:37 przez Agata Pastuszek
Dodano 2018-06-11 17:41:45 przez Agata Pastuszek
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach w czerwcu 2018 roku był gospodarzem i współorganizatorem drugiego spotkania w ramach międzynarodowego projektu wymiany młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. W projekcie wzięli udział uczniowie szkół z Francji, Niemiec i Polski. Głównym organizatorem cyklu spotkań jest Stowarzyszenie Europa Direkt z siedzibą w Dreźnie.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->