I Podkarpacki Szkolny Konkurs Kulinarny HOREKA EXPO RZESZÓW
16 października 2019r. odbył się I Podkarpacki Szkolny Konkurs Kulinarny HOREKA EXPO RZESZÓW.
Celem konkursu było między innymi: podniesienie poziomu kształcenia i rozwijanie umiejętności zawodowych uczniów, zachęcenie do poszukiwania pomysłów i inspiracji kulinarnych, konfrontacja możliwości i osiągnięć uczniów ze szkół o tym samym profilu kształcenia.
 Temat konkursu: Smaki Podkarpacia - danie zasadnicze z kurczaka zagrodowego z obowiązkowym wykorzystaniem derenia, czosnku niedźwiedziego i miodu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2P4: Magdalena Tokarz i Maciej Bańkosz, którzy konkurs ukończyli z wyróżnieniem.

HOREKA EXPO RZESZÓW 16.10.2019