Szkoła w programie

SZKOŁA W PROGRAMIE ERASMUS +

Mobilność edukacyjna

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach organizuje zebranie informacyjne dotyczące realizacji programu ERASMUS+ (wyjazd na praktykę zawodową w Niemczech). Tytuł projektu: Moje wykształcenie – moja szansa, nr umowy 2014-1-PL01-KA102-001448.

Na spotkanie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami, następujących klas: I BTR technik mech. rolnictwa, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, II BT technik mech. rolnictwa, I FTH technik architektury krajobrazu, I LTP technik żywienia i usług gastronomicznych, 2 JTH technik żywienia i usług gastronomicznych, technik architektury krajobrazu.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące kwestie: cele oraz etapy realizacji projektu, zasady uczestnictwa praktykantów w przygotowaniu do praktyki, zasady rekrutacji praktykantów.

Uczniowie którzy brali udział w poprzednim projekcie LEONARDO DA VINCI nie mogą uczestniczyć w programie ERASMUS+.

Zebranie odbędzie się dnia 08.06.2015 r.(poniedziałek)  godzina 17.00, sala konferencyjna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach (parter nowego budynku hali sportowej).

Koordynator projektu

Grzegorz Pińczuk