Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy - zawód: Rolnik

Kwalifikacyjny kurs zawodowy prowadzony jest w zakresie jednej kwalifikacji. Słuchaczem kursu może być:

- absolwent gimnazjum, legitymujący się świadectwem ukończenia gimnazjum;

- absolwent ośmioletniej szkoły podstawowej i absolwenci techników i szkół    wyższych.

Absolwent gimnazjum, który nie ukończył 18 lat i podlega obowiązkowi nauki realizuje ten obowiązek poprzez kształcenie na kwalifikacyjnym kursie zawodowym. Kurs jest zorganizowany w formie zaocznej. Zajęcia prowadzone w ramach kursu są bezpłatne.

Termin rozpoczęcia kursu -  17 luty 2017 r.
Czas trwania kursu - trzy semestry.
Planowane są kolejne edycje kursu zawodowego w zawodzie Rolnik – kwalifikacja R.3.- Prowadzenie produkcji rolniczej

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na kurs zobowiązani są złożyć wniosek w formie papierowej w sekretariacie Szkoły oraz zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o zdolności do podjęcia nauki w  zawodzie.

Kontakt:
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego