Szkoła w programie

SZKOŁA W PROGRAMIE

Projekt nr: ESF01 – 2013 – 1 – PL1 – LEO01 – 38130

Moje doświadczenia kształtują moją przyszłość – praktyki zawodowe uczniów ZS CKR Nowosielce w Niemczech

Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo.

Współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ( Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3. 4 Otwartość Systemu edukacji w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3. 4. 2 Upowszechnianie uczenia się przez całe życie – projekty systemowe ).

Okres przeznaczony na realizację projektu: od 01. 03. 2014 r. do 31. 12. 2014 r.