Nauczyciele Zespołu Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach

 

Dyrektor

mgr inż. Józef Gocko

            jgocko@zsckr-nowosielce.pl

Wicedyrektor

mgr inż. Paweł Ruszel

            pruszel@zsckr-nowosielce.pl

Kierownik szkolenia praktycznego

mgr inż. Augustyn Goc

            agoc@zsckr-nowosielce.pl

 

 

Imię i Nazwisko

Nauczane przedmioty/e-mail

1

mgr inż. Andrzej Adamski

maszyny i urzadzenia techniczne w rolnictwie, technika w rolnictwie, eksploatacja maszyn, urządzeń i pojazdów, pojazdy rolnicze, zajęcia praktyczne

            aadamski@zsckr-nowosielce.pl

2

mgr inż. Robert Bachta

przepisy ruchu drogowego, nauka jazdy ciągnikiem rolniczym

            rbachta@zsckr-nowosielce.pl

3

mgr Sylwia Bieleń

bibliotekarz

            sbielen@zsckr-nowosielce.pl

4

 

mgr Małgorzata Bienia

technologia gastronomiczna z towaroznawstwem, zajęcia praktyczne

5

mgr Katarzyna Borek

język angielski

            kborek@zsckr-nowosielce.pl

6

mgr Irena Broda

biologia

            ibroda@zsckr-nowosielce.pl

7

mgr Renata Cecuła

język polski

            rcecula@zsckr-nowosielce.pl

8

mgr Marek Cymerman

wiedza o kulturze, podstawy architektury krajobrazu, pracownia architektury krajobrazu, ochrona i kształtowanie krajobrazu

          mcymerman@zsckr-nowosielce.pl

9

mgr inż. Jakub Czerkies

ekonomika i zarządzanie firmą, podstawy przedsiębiorczości, marketing w agrobiznesie, zarządzanie firmą, przedsiębiorczość

            jczerkies@zsckr-nowosielce.pl

10

dr inż. Ryszard Dziekan

ekonomika w rolnictwie, informatyka, technika biurowa i komputerowa, ekonomika i zarządzanie firmą, ekonomika agrobiznesu

            rdziekan@zsckr-nowosielce.pl

11 mgr Krystyna Gagatko wychowawca w internaci2

12

mgr Dorota Galant-Mistak

pedagog szkolny

       dgalant-mistak@zsckr-nowosielce.pl

13

mgr inż. Augustyn Goc

produkcja zwierzęca, hodowla i użytkowanie koni, zajęcia praktyczne

            agoc@zsckr-nowosielce.pl

14

inż. Henryk Gocek

naprawa maszyn i pojazdów, pojazdy rolnicze, nauka jazdy samochodem, zajęcia praktyczne

            hgocek@zsckr-nowosielce.pl

15

mgr inż. Józef Gocko

mechanizacja rolnictwa, eksploatacja maszyn urządzeń pojazdów, technika w rolnictwie

            jgocko@zsckr-nowosielce.pl

16

lic. Teresa Gocko

wychowawca w internacie

            tgocko@zsckr-nowosielce.pl

17

mgr Joanna Granatowska

historia, wiedza o społeczeństwie

         jgranatowska@zsckr-nowosielce.pl

18 Józef Guzik nauka jazdy
19 lek. wet. Stanisław Kaczor przedmioty zawodowe weterynaryjne
20 mgr Marian Kawa wychowawca w internacie

21

mgr Agnieszka Kosiarska

matematyka, fizyka

            akosiarska@zsckr-nowosielce.pl

22 mgr Elwira Kogut

 matematyka

 

23

mgr Dagmara Kowalczyk

geografia, wychowanie fizyczne

           dkowalczyk@zsckr-nowosielce.pl

24

mgr Bernadeta Kwolek

religia

            bkwolek@zsckr-nowosielce.pl

25

mgr Halina Kwolek

język niemiecki

            hkwolek@zsckr-nowosielce.pl

26

mgr inż. Anna Łuszcz

ekonomia i zarządzanie, zajęcia praktyczne, wspólna polityka rolna, elementy rachunkowości, wybrane zagadnienia prawne, ekonomia agrobiznesu

            aluszcz@zsckr-nowosielce.pl

27

mgr Jolanta Mroszczyk

wychowawca w internacie

            jmroszczyk@zsckr-nowosielce.pl

28 lek. wet. Krszysztof Mrozek

przedmioty zawodowe- technik weterynarii

 

29

mgr Artur Niemczyk

wychowanie fizyczne

            aniemczyk@zsckr-nowosielce.pl

30

mgr Edyta Pałuk

język niemiecki

            epałuk@zsckr-nowosielce.pl

31

dr inż. Piotr Pankowski

produkcja zwierzęca, choroby i profilaktyka weterynaryjna, technologia produkcji zwierzęcej, zajęcia praktyczne

           ppankowski@zsckr-nowosielce.pl

32

mgr Agata Pastuszek

podstawy techniki, informatyka, elektrotechnika, matematyka

            apastuszek@zsckr-nowosielce.pl

33

mgr Robert Piechocki

język polski, wychowawca w internacie

            rpiechocki@zsckr-nowosielce.pl

34

mgr inż. Grzegorz Pińczuk

podstawy produkcji rolniczej, produkcja roślinna, pracownia chowu i hodowli zwierząt,

            gpinczuk@zsckr-nowosielce.pl

35

mgr inż. Anna Piotrowska

chemia, wychowanie do życia w rodzinne, podstawy produkcji roślinnej, zajęcia praktyczne

            apiotrowska@zsckr-nowosielce.pl

36

mgr inż. Leszek Rąpała

urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni, urządzanie i pielęgnacja obiektów architektury krajobrazu

            lrapała@zsckr-nowosielce.pl

37

mgr inż. Paweł Ruszel

podstawy produkcji zwierzęcej, chów i hodowla zwierząt, anatomia i fizjologia zwierząt

            pruszel@zsckr-nowosielce.pl

38 mgr inż. Krzysztof Skoczołek przedmioty zawodowe technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
k.skoczolek@poczta.fm

39

mgr inż. Urszula Smolik

produkcja roślinna, podstawy przetwórstwa spożywczego, organizacja ruchu turystycznego na wsi

            usmolik@zsckr-nowosielce.pl

40

mgr Wiesław Śnieżek

wychowawca w internacie

            wsniezek@zsckr-nowosielce.pl

41

mgr Marcin Turek

edukacja dla bezpieczeństwa

            mturek@zsckr-nowosielce.pl

42

Marek Twardy

zajęcia praktyczne - mechanizacja rolnictwa, nauka pracy maszynami rolniczymi

            mtwardy@zsckr-nowosielce.pl

43 mgr Konrad Widota

 język angielski, język angielski zawodowy

 

44 mgr inż. Agnieszka Wiśniewska

przedmioty zawodowe gastronomiczne

awisniewska@zsckr-nowosielce.pl

45

mgr Wiesława Wojciechowska

zajęcia praktyczne, uprawa roślin ozdobnych

 wwojciechowska@zsckr-nowosielce.pl

 

 


Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]