INTERNAT

Internat jest placówką koedukacyjną, zapewniającą opiekę wychowawczą. Dysponuje on nowoczesną bazą opiekuńczo – wychowawczą ( 60 miejsc ) dla uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  w Nowosielcach.

Dużym atutem naszego internatu jest jego położenie. Stanowi on integralną część kompleksu zajmowanego przez  ZS CKR Nowosielce.

Placówka nasza stwarza przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwijania własnej osobowości i zainteresowań. Staramy się kształtować umiejętności,  przekazywać niezbędną wiedzę do funkcjonowania w zmieniającej się rzeczywistości. Do dyspozycji wychowanków  internatu między innymi są:

• pokoje mieszkalne (2  -  4 osobowe),
  • w internacie dla chłopców łazienki znajdują się przy każdym pokoju, natomiast w internacie dla dziewczyn łazienki są na każdej kondygnacji,
  • stołówka,
  • dwie świetlice ze sprzętem audio video,  komputerami oraz dostępem do internetu,
  • projektor multimedialny,
  • sale do cichej nauki,
  • szkolna hala sportowa,
  • boisko,
  • siłownia,
  • sala do tenisa stołowe,
  • księgozbiór (encyklopedie, słowniki, atlasy).

Internat nasz współpracuje ze środowiskiem lokalnym i jest otwarty na zmiany w dążeniu do ciągłego poszerzania oraz doskonalenia swojej oferty.

INTERNAT