Zajęcia praktyczne w technikum architektury krajobrazu – 1 semestr 2020/2021
2021-01-19 19:24:26
Na podsumowanie zajęć praktycznych w 1 semestrze w roku szkolnym 2020/ 2021 chcemy zaprezentować naszej społeczności szkolnej fotografie dokumentujące przebieg tychże w warunkach pandemii.

W bieżącym roku szkolnym zajęcia praktyczne przebiegały inaczej niż zwykle. Początek roku szkolnego to radość uczniów i nauczycieli, że oto, nareszcie, możemy się spotkać. Niestety, zajęcia w formie stacjonarnej prowadzone były tylko do 23 października, potem znowu nauka zdalna i od 30 listopada zajęcia stacjonarne w szkole w pełnym reżimie sanitarnym. Po feriach zimowych ponownie wróciliśmy do szkoły, my, nauczyciele zajęć praktycznych i nasza młodzież.

Na pewno na długo zapamiętamy ten nietypowy rok szkolny.

Mimo tych trudności, klasa 1-sza i klasy 2-gie technikum architektury krajobrazu, podobnie jak inne technika w naszej szkole,  realizowały program zajęć praktycznych. Prezentowane zdjęcia w pewnym stopniu ilustrują przebieg zajęć w wymienionych wyżej klasach technikum architektury krajobrazu.
Zapraszamy do ich obejrzenia.
Wiesława Wojciechowska