Konkurs „Bhp w rolnictwie indywidualnym”
2020-11-23 20:36:44
Serdecznie zapraszamy uczniów ZSCKR w Nowosielcach do udziału w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie.

Chętnych uczniów, prosimy o wykonanie prezentacji multimedialnej, zawierającej maksymalnie 20 slajdów na temat. „Bhp w rolnictwie indywidualnym z uwzględnieniem zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2”.

Laureat konkursu na szczeblu szkolnym będzie reprezentował naszą szkołę w konkursie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie na szczeblu wojewódzkim w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie. Dla uczestników konkursu przewidziano cenne nagrody rzeczowe.

Wykonaną prezentację proszę przesłać na adres sekretariat@zsckr-nowosielce.pl w terminie do 02.12.2020 r.