Zdjęcie do mLegitymacji
2020-10-29 18:31:48
W związku z zawarciem przez naszą szkołę porozumienia o współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie wydawania mLegitymacji udostępniono uczniom bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.
Narzędzie powstało w ramach realizowanego projektu unijnego „Bon na Innowacje” dzięki czemu został stworzony bezpłatny internetowy kreator zdjęć do mLegitymacji. „Kreator zdjęć do mLegitymacji”, dostępny jest na stronie www: passport-photo.online/pl
Z usługi mogą bezpłatnie korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły. W celu wykonania zdjęcia wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartphonem) na dowolnym tle. Kreator z tak zrobionego zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji. Kreator zdjęć do mLegitymacji stanowi ogromne uproszczenie i ułatwienie dla uczniów oraz ich rodziców.
Tak przygotowane zdjęcie należy przesłać do wychowawcy w celu zamieszczenia go w kartotece ucznia.
Szczegóły dotyczące kreatora zdjęć znajdziesz w pliku:
mlegitymacja.pdf