Informacja dla rodziców i uczniów
2020-10-19 19:45:05
Informujemy, że za pośrednictwem poczty elektronicznej przesłana została informacja o organizacji pracy szkoły w czasie czasowego zawieszenia zajęć w szkołach ponadpodstawowych od dnia 19 października 2020 roku.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej teoretyczne lekcje ogólnokształcące i zawodowe odbywać się będą zdalnie, natomiast zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe stacjonarnie w dotychczasowych miejscach zgodnie z nowym planem lekcji zamieszczonym w e-dzienniku.