Informacja dla wychowanków Internatu
Informacja dla wychowanków
Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach

Do internatu są przyjmowani jedynie zdrowi wychowankowie, bez objawów infekcji. Dlatego zostań w domu jeżeli jesteś chory, masz objawy chorobowe dróg oddechowych, miałeś kontakt z osobą zakażoną, podejrzaną o zakażenie lub przebywałeś w domu z osobami będącymi na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.

Dlatego prosimy z zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej oświadczeniami, wydrukowanie ich i podpisanie zgodnie ze stanem faktycznym i swoją najlepszą wiedzą. Oświadczenie jest podstawą do zakwaterowania wychowanka.

Przed przyjazdem do internatu proszę zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi zasad funkcjonowania internatu na czas trwania pandemii COVID- 19 dla rodziców/prawnych opiekunów oraz wychowanków. Wytyczne zostały zamieszczone w plikach poniżej.

Zakwaterowanie odbędzie się 31 sierpnia 2020 wg następującego harmonogramu. Uczniowie przyjeżdżający do internatu powinni posiadać środki ochrony osobistej (maseczki, przyłbice, rękawiczki jednorazowe) w czasie zakwaterowania.

HARMONOGRAM
Internat dziewczyn Budynek B
  • godz. 17.30 uczennice klas pierwszych
  • godz. 18.30 uczennice klas drugich nazwiska od litery B do litery K
  • godz. 19.00 uczennice klas drugich nazwiska od litery M do litery Ż
  • godz. 19.30 uczennice klas trzecich i czwartych
Internat chłopców Budynek D
  • godz. 17.30 uczniowie klas pierwszych nazwiska od litery B do litery J
  • godz. 18.00 uczniowie klas pierwszych nazwiska od litery K do litery W
  • godz. 18.30 uczniowie klas drugich
  • godz. 19.00 uczniowie klas trzecich
  • godz. 19.30 uczniowie klas czwartych
Prosimy przestrzegać godzin zakwaterowania, a w przypadkach indywidualnych proszę kontaktować się z kierownikiem internatu.

Rodzice/prawni opiekunowie, którzy przyjadą z wychowankami do internatu powinni posiadać środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki jednorazowe) i nie mogą wejść na teren internatu, pozostają w specjalnie wydzielonych miejscach w celu dopełnienia wszelkich formalności i złożenia ewentualnych oświadczeń. Rodziców/prawnych opiekunów obowiązują takie same zasady epidemiologiczne związane ze stanem zdrowia i pozostawaniem w kwarantannie, czy izolacji, jak i wychowanków.

Przypominamy wychowankom, że należy zabrać ze sobą rzeczy najważniejsze, w tym: środki do higieny osobistej/przybory toaletowe/kosmetyki zapakowane w szczelnym pojemniku, pantofle/klapki pod prysznic, ręcznik, środki ochrony indywidualnej (maseczka/przyłbica, rękawiczki jednorazowe).

Opis
Oswiadczenie_dla_osob_pozostajcych_pod_wladza_rodzicielska_rodzica_prawnego_opiekuna.docx pobierz
Oswiadczenie_dla_pelnoletnich_wychowankow.docx pobierz
Wytyczne_dla_rodzicow_prawnych_opiekunow.docx pobierz