Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
2020-06-25 21:39:24
Uczenie się jest rzeczą najszlachetniejszą nawet dla serca.
Sofokles

Drodzy Uczniowie i Uczennice,
rok szkolny 2019/2020 na pewno zapisze się na kartach historii jako czas, kiedy poznaliśmy w praktyce pojęcie zdalnego nauczania.
Dziękujemy Wam za pracę i zaangażowanie, doceniamy Wasze osiągnięcia i sukcesy, cieszymy się, że razem tworzymy wyjątkową szkołę, w której każdy z nas ma swoje miejsce.
Życzymy Wam spokojnych, bezpiecznych wakacji i pamiętajcie, że czekamy na Was we wrześniu.