Drodzy Rodzice i Uczniowie
2020-03-25 00:00:00
Drodzy Rodzice, Uczniowie

Od 25 marca 2020 r. w ZSCKR w Nowosielcach rozpoczyna się dla wszystkich uczniów systematyczne nauczanie zdalne. Nauczyciele wszystkich przedmiotów mają obowiązek realizowania podstawy programowej. Zobowiązani są również do monitorowania postępów uczniów oraz ustalenia sposobu weryfikacji ich wiedzy i umiejętności, w tym również informowania uczniów i rodziców o postępach ucznia w nauce, a także uzyskanych przez niego ocenach.
Zajęcia będą miały charakter obowiązkowy, a nieobecności będą musiały być usprawiedliwiane.
Uczniowie będą uczestniczyć poprzez różne formy kontaktu zdalnego w spotkaniach z nauczycielami. Bardzo proszę o szczególne potraktowanie obowiązku codziennego sprawdzania przez uczniów wiadomości oraz zadań domowych w e-dzienniku. Brak aktywności będzie traktowany jako nieobecność, którą należy usprawiedliwić.
Dziennik elektroniczny pozostaje w nauczaniu zdalnym głównym kanałem komunikacji rodzic-nauczyciel-uczeń. Do Państwa dyspozycji pozostają wychowawcy i nauczyciele.
Wierzymy, że nasza dobra współpraca pozwoli na kontynuację efektywnej edukacji. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli realizować nasze cele opiekuńcze i wychowawcze w naszej szkole.

Dyrekcja ZSCKR w Nowosielcach