Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach
2020-03-16 10:11:59

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Cyfryzacji oraz GovTech Polska i instytucjami publicznymi przygotowało poradnik do nauki zdalnej - samodzielnej pracy w domu.

W poradniku zamieszczono wskazówki, z jakich stron, portali czy serwisów można korzystać w pracy w okresie zawieszenia zajęć. Zachęcamy uczniów i nauczycieli do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. Adresy przydatnych stron i portali internetowych będą na bieżąco uzupełniane.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce "NAUCZANIE ZDALNE":