XIV Gminna Wystawa Bożonarodzeniowa
2019-12-29 12:56:08
W dniach 8 - 9 grudnia 2019 r. w Domu Kultury w Nowosielcach odbyła się XIV Gminna Wystawa Bożonarodzeniowa. Organizatorami tego cyklicznie odbywającego się wydarzenia kulturalnego była Gmina Zarszyn we współpracy ze Stowarzyszeniem Koło Gospodyń Wiejskich „Gniewoszanki” w Nowosielcach.

W tegorocznej wystawie wzięło udział 35 wystawców, którzy zaprezentowali wszystkim zebranym własnoręcznie przygotowane ozdoby, choinki, aniołki, stroiki, szopki, oraz wiele innych dekoracji świątecznych. Wszyscy wystawcy otrzymali podziękowania i pamiątkowe choinki wykonane przez członkinie stowarzyszenia.

Nasza szkoła, jak co roku, została zaproszona do wzięcia udziału w wystawie. Dekoracje świąteczne zaprezentowane na tegorocznej wystawie wykonali uczniowie technikum architektury krajobrazu z klas: 1 BTH i 1 L4H wraz z prowadzącą zajęcia praktyczne w tych klasach Wiesławą Wojciechowską.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.