I Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie” rozstrzygnięty.
2019-12-02 13:53:43

Uczennica naszej szkoły otrzymała wyróżnienie

7 listopada 2019 r. Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandry Hadzik, dokonała wyboru najlepszych filmów o tematyce prewencyjnej, popularyzujących międzynarodową kampanię na rzecz bezpieczeństwa w miejscu pracy - „Wizja Zero”. Do konkursu zakwalifikowano 60 filmów, które oceniono za: zgodność z tematyką konkursu, oryginalność i pomysłowość, jakość i walory estetyczne.

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się się 27 listopada br. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wtedy również zaprezentowane zostały wszystkie zwycięskie produkcje. Filmy konkursowe promowane będą w działalności prewencyjnej KRUS.

Gratulujemy serdecznie sukcesu Mai Wołoszyn, uczennicy technikum architektury krajobrazu i życzymy kolejnych osiągnięć i sukcesów na szczeblu szkolnym i ogólnopolskim.

Laureatami I Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie”, odbywającego się pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego zostali: Kaja Barton, Adam Rybitwa i Michał Dudek. Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Maja Wołoszyn, Patrycja Bieniek, Kacper Zajma oraz Wojciech Bartosiak.
Kliknij więcej aby obejrzeć zdjęcia.