Odpowiedzialność prawna uczniów
2019-11-20 16:05:04
W dniu 20 listopada 2019 na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych i czwartych ZS CKR w Nowosielcach z funkcjonariuszem Straży Miejskiej Miasta Sanoka. Podczas prelekcji zdobyliśmy rzetelną wiedzę na temat  odpowiedzialności  prawnej osób pełnoletnich i nieletnich wobec  wykroczeń, czynów karalnych, a także dostaliśmy niezbędne informacje na temat tzw. stalkingu, trollingu i  hejtingu w przestrzeni sieci mediów społecznościowych.

Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w spotkaniu za przybycie, a Straży Miejskiej za współpracę z naszą szkołą.

D.Galant-Mistak
Jolanta Mroszczyk