Konkurs dla uczniów szkoły podstawowej
2019-11-03 17:43:05
Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach, zaprasza uczniów klasy VIII szkół podstawowych powiatu sanockiego do udziału w  Regionalnym Konkursie „W zdrowym ciele zdrowy duch, który się odbędzie 12.02.2020 roku.
Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest „CZY OPAKOWANIE ŻYWNOŚCI MOŻE BYĆ NIE/BEZPIECZNE?”

Bardzo proszę o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa zawartymi w  Regulaminie konkursu na stronie szkoły. (zakładka po prawej) lub kliknij tutaj