Wycieczka klasowa klasy 1PTR
2019-10-28 19:02:42
Dnia 4 października odbyła się wycieczka edukacyjno - integracyjna do Muzeum Młynarstwa i Wsi, oraz Muzeum Przyrodniczego w Ustrzykach Dolnych i w drodze powrotnej uczniowie zapoznali się z działaniem Zespołu Elektrowni Wodnych Solina – Myczkowce. W wyjeździe udział wzięli uczniowie klasy łączonej 1PTR Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. Do grupy dołączyli jeszcze energetycy z klasy 3 P4R i 4 osoby z klasy 2 F4B. Opiekę nad całością sprawowali Krzysztof Skoczołek, Tomasz Prawda i Jakub Czerkies.